galerie a reference

Galerie obrázků z mé práce a z pořádání praktických kurzů.
Vybrané reference přímo od Vás.

Líčení

galerie obrázků z mých kurzů

Český lev

 galerie obrázků z příprav

Kurzy 

galerie obrázků z mých kurzů

Akce

Pomáháme 

Jmenuji se Adam Hrdý a narodil jsem se 19.8.2013 v Thomayerově nemocnici v Krči jako naprosto zdravé miminko s váhou 3650g a mírou 50cm. Ve 13 měsících mi bylo diagnostikováno vzácné genetické onemocnění  Merosin deficitní kongenitální svalovou dystrofie.

VERONICA pacientská  organizace

Pacientská organizace Veronica sdružuje pacientky s karcinomem endometria, vulvy, vaječníků, děložního hrdla a ženy s genetickou mutací BRCA 1 a BRCA 2

Parent Project, z.s.

je pacientská organizace sdružující pacienty se vzácným nervosvalovým onemocněním dětského věku (nejčastěji s Duchennovou svalovou dystrofií) a jejich rodiny. Tato onemocnění způsobují postupný úbytek svalové hmoty (i síly), vedou ke ztrátě schopnosti chůze a po čase zasahují také hybnost horních končetin, dýchání a srdeční funkci. Nemoc postupně vyžaduje osobní asistenci 24 hodin denně, kterou nejčastěji zastávají rodiče. 

Jednou z aktivit spolku je pořádání pobytových akcí, kde se rodiny pacientů setkávají, sdílejí zkušenosti a čerpají síly, když jim s péčí pomáhají asistenti. 

reference

Škola módy, stylu a krásy

Ahoj Renčo, 

moc Ti děkuji, že jsem se mohla zúčastnit školy módy a stylu.
Byl to velice příjemně strávený čas a začala jsem nad některými věcmi myslet.
V poslední době na sobě pociťuji proměnu. Věk si připouštět nechci, ale jak mi jeden můj klient řekl, holka je mladá do 35. Pak může být krásná a okouzlující, ale už není mladá. Kruté, ale řekl to v kontextu, kdy to neurazilo, naštěstí… Klientovi je 50 a taky si uvědomuje, že není mladík.
Zkrátka jsem nad tím přemýšlela a došlo mi, že už nejsem holka, co si může skoro vše dovolit, ani maminka od úplně malinkých dětí, kterým se toho mnoho odpustí, ale že jsem mladá dáma, která by měla i tak působit. Vím, v čem se cítím dobře, ale nějaké omyly tam samozřejmě byly a asi i budou, ale ty jsi na ně hezky upozornila. Hlavně mě pomohla identifikace typu mé postavy a mám velké štěstí, že máš postavu stejnou, tak se mohu lehce inspirovat. Takže střihy si myslím, zvládnu ohlídat. Barvy se mi teď potvrdilo, že intuitivně asi vybírám dobře. Tak uvidíme. Chce na to jít pomalu a s rozmyslem, takže jsem začala tříděním šatníku a postupně si budu dokupovat zajímavé kousky, ne už ale hadry na pár použití. A zítra se moc těším, až dostanu k svátku novou, pevnou kabelku, kterou zatím žádnou nevlastním. Tak dám vědět třeba za půl roku, jak se dál vyvíjím.
Ještě jednou moc děkuji.
Měj se moc krásně a doufám, že se brzo tase uvidíme.
S pozdravem, Lenka

Škola módy stylu a krásy

Renčo ahoj.

Nezlob se, že píši až dnes. Nejen, že nebyl moc čas, ale hlavně jsem si dala chvilku na přemýšlení a koukání.
To, že u tebe ve studiu je to pěkný, klidný a pohodový jsem už psala. Opět jsem se tam cítila naprosto primově a odjížděla nabitá energií a hlavně novými informacemi.
Oba dva dny jsi měla moc pěkně poskládaný, hezky to všechno na sebe navazuje a věřím, že i když se pohybuješ léta v módě a líčení, tak jsi si dala s přípravou pěknou práci.
Tak a co jsem si odnesla. Rozhodně vyházím doma dost věcí. Budu nakupovat méně věcí, budu zkoumat střih, barvy, materiál, kombinace, nadčasovost…a hlavně v klidu a ne nutně něco. Snad nějaký cit také vydoluji. Vůbec by mě nenapadlo, jak jednoduchý to vlastně všechno je.
Typ mé postavy jsem tak trochu čekala, ale kde přidat a kde zdůraznit jsem netušila. Najít délku kalhot, najít délku šatů, bude také, ale  ještě oříšek. Překvapila mě i hodně barevná typologie a jsem moc ráda, že zhruba vím čeho se vyvarovat a po jakých barvách koukat. Myslím, že v obchodě už nebudu koukat jen po barvě co se mi  líbí, co se mi líbí na někom jiném, ale budu hledat hlavně pro sebe studený podtón. A zkusím se na sebe dívat i tak trochu jinýma očima. Zda se v ní cítím dobře,zda mě trochu rozzáří…asi jsem to tak trochu tušila, ale TY jsi to vyslovila. A za to všechno TI moc děkuji.
V jednoduchosti je prostě krása! Opravdu moc dík za pozvání, za velmi příjemné dny a za to, že jsi tam se mnou ve svém volnu byla.
Pokud navštívíš Benešov, budeš mít chviličku čas, určitě dej vědět. 
Krásné jarní dny Renčo. Papa Jana

Proměny 

Dobrý den, 

ráda bych se touto cestou poděkovala teamu beauty studia JIRREN za akci „promena“, která ženám ukáže jak snadno lze během hodinky proměnit nebo povýšit každodenní vizáž na vzhled modelky Hodinku zkrášlení jsem absolvovala v pulce ledna ve velice příjemném prostředí studia na Vinohradech, kde se o mé pohodlí a skvělou náladu postaraly 3 velmi příjemné a milé dámy, ochotny zodpovědět jakýkoliv dotaz ohledně postupu líčení, úpravy účesu i výběru oblečení včetně doplňků podle účelu focení, a to všechno s ohledem na individuální osobnost každé ženy. Doporučuji všem ženám/dívkám, které si chtějí zvednout sebevědomí a současně potkat nové lidi, nebo jen tak vyklouznout na chvilku z každodenního koloběhu života.

Mockrát děkuji za pěkný zážitek!  
Alexandra Roháčová

přihlašte se k odběru novinek

Získejte cenné informace o novinkách a trendech, aktuálních kurzech nebo mimořádných akcích. Sledovat nás můžete také na facebooku.

Chcete znát více?

Galerie
Služby

Adresa

Hybernská 20
Praha 1
_____
Neštětice 30
Nevelkov

sítě

Napište mi

4 + 1 =